Распоред часова

( од 25.5.2020. године до 29.5.2020. године )

можете наћи на линку РТС-a

https://www.rasporednastave.gov.rs/osnovne-skole.php

 

 

__________________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2019/2020.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 5. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

 

Лазаревић Оливер

Ослободиоци Београда

Димитрије Млађеновић

32

III

2

 

Марковић Инес

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

32

III

3

 

Новаковић Теодора

Раде Драинац

Драгица Босанац

26

 

4

 

Зујић Петар

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

25

 

5

 

Матејић Никола

ВладаАксентијевић

Марина Радичевић

25

 

6

 

Деспот Нина

Јован Цвијић

Валентина Гагић

23

 

7

 

Смиљанић Лука

Јован Ристић

Татјана Савић

23

 

8

 

Богдановић Петар

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

22

 

9

 

Јеврић Марија

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

22

 

10

 

Милетић Мања

Јован Ристић

Сања Петровић

21

 

11

 

Цвијетић Војин

Јован Ристић

Сања Петровић

21

 

12

 

Игњатовић Павле

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

21

 

13

 

Ђукић Василије

Ослободиоци Београда

Димитрије Млађеновић

21

 

14

 

Стефановић Катарина

Старина Новак

Милош Пекић

19

 

15

 

Стојић Катарина

Јован Ристић

Сања Петровић

19

 

16

 

Милићевић Илија

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

19

 

17

 

Никић Вања

ВладаАксентијевић

Марина Радичевић

18

 

18

 

 

Јован Цвијић

Валентина Гагић

16

 

19

 

Абази Саид

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

15

 

20

 

Радовановић Радан

Јован Ристић

Татјана Савић

15

 

21

 

Гаврановић Теодора

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

14

 

22

 

Пантић Теодора

ВладаАксентијевић

Марина Радичевић

14

 

23

 

Авакумовић Ива

Раде Драинац

Милан Јовановић

13

 

24

 

Антић Срна

Старина Новак

Милош Пекић

13

 

25

 

Јелић Сања

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

12

 

26

 

Симоновић Доротеа

Старина Новак

Милош Пекић

12

 

27

 

Митровић Милица

Старина Новак

Милош Пекић

11

 

28

 

Бијелић Ивона

ВладаАксентијевић

Марина Радичевић

11

 

29

 

Јанковић Лара

Раде Драинац

Драгица Босанац

10

 

30

 

Пешић Кристина

Олга Петров

Петар Милосављевић

10

 

31

 

Станковић Ива

Олга Петров

Петар Милосављевић

10

 

32

 

Кнежевић Маша

Ослободиоци Београда

Димитрије Млађеновић

8

 

33

 

Вулић Огњен

Олга Петров

Петар Милосављевић

7

 

34

 

Јовановић Александра

Старина Новак

Милош Пекић

6

 

35

 

Митровић Ана

ВладаАксентијевић

Марина Радичевић

6

 

36

 

Петковић Лука

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

 

 

37

 

Петковић Милан

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

 

 

38

 

Максимовић Немања

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

 

 

39

 

Анђелковић Јована

Олга Петров

Петар Милосављевић

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2019/2020.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 6. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

 

Чулић Николина

Јован Ристић

Милена Танчић

40

I

2

 

Вучић Милица

Јован Ристић

Милена Танчић

40

I

3

 

Трипковић Растко

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

39

I

4

 

Попадић Лука

Јован Ристић

Милена Танчић

37

II

5

 

Главинић Емилија

Јован Ристић

Сања Петровић

37

II

6

 

Поповић Теодора

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

37

II

7

 

Иван Ђукић

Влада Аксентијевић

Марина Радичевић

37

II

8

 

Шормаз Новак

Милена Павловић Барили

Ана Максић

35

II

9

 

Сперлић Теодора

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

35

II

10

 

Степановић Адријана

Јован Ристић

Милена Танчић

34

III

11

 

Лукић Владимир

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

34

III

12

 

Лазовић Душан

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

34

III

13

 

Стојиљковић Стефан

Краљица Марија

Мирко Марковић

34

III

14

 

Пашић  Милутин

Jован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

33

III

15

 

Кузмановић Данило

Јован Ристић

Сања Петровић

32

III

16

 

 

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

29

 

17

 

Караџић Маја

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

27

 

18

 

Станковић Александра

Олга Петров

Петар Милосављевић

25

 

19

 

Ристић Никола

Јован Поповић

Валентина Гагић

24

 

20

 

Стоисављевић Анђела

Ослободици Београда

Димитрије Млађеновић

22

 

21

 

Арифи Ена

Олга Петров

Петар Милосављевић

22

 

22

 

Јанковић Исидора

Раде Драинац

Милан Јовановић

18

 

23

 

Ђуришић Никола

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

18

 

24

 

Михајловић Вук

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

17

 

25

 

Костић Андреј

Влада Аксентијевић

Марина Радичевић

17

 

26

 

Никашиновић Доротеа

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

16

 

27

 

Пејовић Урош

Раде Драинац

Милан Јовановић

13

 

28

 

Кунарац Наталија

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

12

 

29

 

Капетановић Василије

Влада Аксентијевић

Марина Радичевић

7

 

30

 

Живановић Александар

Јован Поповић

Валентина Гагић

 

 

31

 

Јеловина Бојана

Раде Драинац

Милан Јовановић

 

 

32

 

Савић Огњен

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

 

 

33

 

Стоиљковић Вук

Ослободици Београда

Димитрије Млађеновић

 

 

34

 

Зелић Никола

Ослободици Београда

Димитрије Млађеновић

 

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2019/2020.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 7. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

 

Вучићевић Максим

Милена Павловић Барили

Душан Копривица

36

II

2

 

Шабан Нађа

Јован Ристић

Весна Рољевић

36

II

3

 

Зец Уна

Милена Павловић Барили

Душан Копривица

35

II

4

 

Блешић Ника

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

34

III

5

 

Павловић Сања

Јован Ристић

Весна Рољевић

33

III

6

 

Јовановић Ђорђе

Старина Новак

Мања Милиновић

33

III

7

 

Ћирјанић Анђела

Васа Пелагић

Славица Радовић

33

III

8

 

Нинић Ања

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

32

III

9

 

Ђурђевић Петар

Јован Ристић

Весна Рољевић

32

III

10

 

Османи Анела

Васа Пелагић

Славица Радовић

32

III

11

 

Којчин Ана

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

32

III

12

 

Милосављевић Ангелина

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

30

 

13

 

Абдула Силвија

Раде Драинац

Милан Јовановић

30

 

14

 

Отовић Александра

Васа Пелагић

Славица Радовић

30

 

15

 

Шабан Василиса

Јован Ристић

Весна Рољевић

29

 

16

 

Васиљевић Страхиња

Старина Новак

Мања Милиновић

26

 

17

 

Ђорђевић Вук

Старина Новак

Мања Милиновић

26

 

18

 

Петковић Михаило

Раде Драинац

Татјана Обрадовић

25

 

19

 

Ђуран Ема

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

23

 

20

 

Пепић Неда

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

23

 

21

 

Милић Анђела

Иван Милутиновић

Владимир Илић

21

 

22

 

Симоновић Алекса

Ослободиоци Београда

Димитрије Млађеновић

20

 

23

 

Стошић Андрија

Влада Аксентијевић

Марина Радичевић

19

 

24

 

Вања Ацковић

Иван Милутиновић

Владимир Илић

18

 

25

 

Перовић Санда

Ослободиоци Београда

Димитрије Млађеновић

18

 

26

 

Ткачек Хелена

Јован Ристић

Весна Рољевић

15

 

27

 

Грбовић Невена

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

14

 

28

 

Марић Александар

Старина Новак

Мања Милиновић

13

 

29

 

Мишић Алекса

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

 

 

30

 

Јосић Ирина

Јован Ристић

Весна Рољевић

 

 

31

 

Ђурђев Иван

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

 

 

32

 

Марковић Василије

Олга Петров

Петар Милосављевић

 

 

33

 

Јефтић Срђан

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

 

 

34

 

Стефановић Лука

Арчибалд Рајс

Бојана Радић

 

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ  2019/2020.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 8. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

 

Костић Исидора

Јован Поповић

Валентина Гагић

40

I

2

 

Тодоровић Павле

Милена Павловић Барили

Ана Максић

40

I

3

 

Лазаревић Никола

Јован Поповић

Валентина Гагић

39

I

4

 

Анђеловски Никола

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

38

I

5

 

Стефановић Јелена

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

38

I

6

 

Новаковић Матеја

Милена Павловић Барили

Ана Максић

38

I

7

 

Стевовић Андреј

Јован Ристић

Милена Танчић

38

I

8

 

Дамњановић Никола

Јован Ристић

Милена Танчић

38

I

9

 

Тошић Ана

Раде Драинац

Драгица Босанац

37

II

10

 

Радовић Јелена

Стеван Дукић

Деја Петковић Телесковић

36

II

11

 

Његован Ања

Јован Поповић

Драгана Вељковић Лазић

35

II

12

 

Спасић Ангелина

Раде Драинац

Милан Јовановић

33

III

13

 

Костић Матеја

Зага Маливук

Александра Миљковић

33

III

14

 

Вићентијевић Душан

Јован Ристић

Милена Танчић

32

III

15

 

Медић Ања

Милена Павловић Барили

Ана Максић

30

 

16

 

Дракулић Алекса

Јован Ристић

Милена Танчић

30

 

17

 

Добрица Бранка

Ослободиоци Београда

Димитрије Млађеновић

29

 

18

 

Вичић Урош

Влада Аксентијевић

Марина Радичевић

29

 

19

 

Шимке Давид

Зага Маливук

Александра Миљковић

26

 

20

 

Никитовић Лука

Јован Ристић

Милена Танчић

25

 

21

 

Трајковић Нина

Васа Пелагић

Славица Радовић

21

 

22

 

Арсић Дејан

Раде Драинац

Милан Јовановић

20

 

23

 

Врањковић Катарина

Зага Маливук

Александра Миљковић

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O Б А В Е Ш Т Е Њ Е



ЧЛАНОМ 55. ЗАКОНА О OСНОВНОМ ОБРАЗОВАЊУ И ВАСПИТАЊУ

(Сл.гласник РС 55/2013, 101/2017, 27/2018-др.закони, 10/2019)

ПРОПИСАНО ЈЕ ДА ЈЕ ШКОЛА ДУЖНА ДА

УПИШЕ СВАКО ДЕТЕ СА ПОДРУЧЈА ШКОЛЕ, А ДА МОЖЕ ДА

УПИШЕ И ДЕТЕ СА ПОДРУЧЈА ДРУГЕ ШКОЛЕ,

НА ЗАХТЕВ РОДИТЕЉА, У СКЛАДУ СА ПРОСТОРНИМ И

КАДРОВСКИМ МОГУЋНОСТИМА ШКОЛЕ.

РОДИТЕЉ, ОДНОСНО ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИК, МОЖЕ ДА ПОДНЕСЕ ЗАХТЕВ

ИЗАБРАНОЈ ШКОЛИ ЗА УПИС ДЕТЕТА НАЈКАСНИЈЕ ДО 01.ФЕБРУАРА

ТЕКУЋЕ КАЛEНДАРСКЕ ГОДИНЕ У КОЈОЈ СЕ ВРШИ УПИС.


 

МОЛИМО СВЕ РОДИТЕЉЕ КОЈИ БИ ЖЕЛЕЛИ ДА ИМ ДЕТЕ ПОХАЂА НАШУ

 

ШКОЛУ (ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2020/2021.Г),

 

А КОЈИ ТЕРИТОРИЈАЛНО НЕ ПРИПАДАЈУ НАШОЈ ШКОЛИ, ДА СВОЈЕ ЗАХТЕВЕ

 

ДОСТАВЕ СЕКРЕТАРУ ШКОЛЕ

 

У ПЕРИОДУ ОД 09.01.2020. ДО 01.02.2020.ГОДИНЕ.


ПОДСЕЋАМО РОДИТЕЉЕ ЧИЈА СТАРИЈА ДЕЦА ВЕЋ ПОХАЂАЈУ НАШУ ШКОЛУ,


КОЈИ ЖЕЛЕ ДА СВОЈУ МЛАЂУ ДЕЦУ УПИШУ У НАШУ ШКОЛУ, А ТЕРИТОРИЈАЛНО

 

НЕ ПРИПАДАЈУ ШКОЛИ, ТАКОЂЕ МОРАЈУ ДА СВОЈЕ ЗАХТЕВЕ ДОСТАВЕ


СЕКРЕТАРУ ШКОЛЕ НАЈКАСНИЈЕ ДО 01.02.2020.ГОДИНЕ.


НЕБЛАГОВРЕМЕНЕ ЗАХТЕВЕ ШКОЛА НЕЋЕ РАЗМАТРАТИ.

 


ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

МИЛЕТА ЂОРОВИЋ


 

ПРЉАВКО

Ученици одељења 3-5 са својом учитељицом Тањом Томашевић,  учествовали су на конкурсу „Учионица из снова“, где се такмичило око педесет основних и средњих школа из Србије. Задатак је био да се направи рад који ће својом поруком указати на значај и важност очувања животне средине.

Наши ученици направили су Прљавка, чудовиште од пластичних чаша и кеса.

Освојили су прву награду – подове за учионице продуженог боравка. Можете нас видети овде:

 

Свака част.

Честитамо!!!

 

РИТAМ РAДНOГ ДAНA ШKOЛE

Вaспитнo-oбрaзoвни рaд ћe сe oргaнизoвaти у две смене, са седмичном променом: једну смену чине ученици свих „ парних “ (другог, четвртог, шестог и осмог) разреда, а другу смену ученици свих „ непарних“ ( првог, трећег, петог и седмог ) разреда.


Преподневна смена

Поподневна смена

I VIII

I - IV

V - VIII

Улaзak учeниka

1. час

8.00 - 8.45

13.15 - 14.00

14.05 – 14.50

2. час

8.50 - 9.35

14.05 – 14.50

14.55 – 15.40

3. час

9.55 - 10.40

14.55 – 15.40

16.00 – 16.45

4. час

10.45 - 11.30

16.00 – 16.45

16.50 -17.35

5. час

11.35 - 12.20

16.50 -17.35

17.40 – 18.25

6. час

12.25 - 13.10

17.40 – 18.25

18.30 - 19.15

 

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК


У школској 2019/2020. години, продужени боравак има три групе ученика првог и три групе ученика

другог разреда.


 

 

 

БРOJНO СТAЊE УЧEНИKA И OДEЉEЊA

 

 

разред

ПОЛ

УКУПНО

разред

ПОЛ

УКУПНО

М

Ж

М

Ж

I1

15

11

26

V1

14

12

26

I2

16

11

27

V2

14

13

27

I3

17

10

27

V3

12

13

25

I4

16

11

27

V4

14

11

25

I5

15

12

27

V5

13

13

26

УКУПНО

79

55

134

УКУПНО

67

62

129

II1

12

17

29

VI1

14

14

28

II2

12

16

28

VI2

12

13

25

II3

13

16

29

VI3

13

14

27

II4

13

14

27

VI4

14

15

29

II5

13

15

28

VI5

15

13

28

II6

13

15

28

VI6

13

14

27

УКУПНО

76

93

129

УКУПНО

81

83

164

III1

10

14

24

VII1

12

14

26

III2

13

13

26

VII2

14

13

27

III3

13

13

26

VII3

13

14

27

III4

14

12

26

VII4

12

15

27

III5

12

13

25

VII5

14

15

29

III6

14

13

27

VII5

12

14

26

УКУПНО

76

78

154

УКУПНО

77

85

162

IV1

13

17

30

VIII1

15

9

24

IV2

14

15

29

VIII2

14

11

25

IV3

14

15

29

VIII3

12

12

24

IV4

14

15

29

VIII4

14

11

25

IV5

14

16

30

VIII5

13

11

24

УКУПНО

69

78

147

УКУПНО

68

54

122

I – IV

300

304

604

V - VIII

293

284

577

I - VIII

593

588

1181

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Школи је укупно 44 одељења, од тога – 22 одељења од I до IV и 22 одељења од V до VIII разреда.

Просечан број ученика по одељењима је 27.

 

 

 


OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.