Отворена врата (термини)-млађи разреди

 

 

 

Термини отворених врата за школску 2019 / 2020. годину

 

 

Разред и одељење

Име и презиме учитеља

ОТВОРЕНА ВРАТА –

ПРЕ ПОДНЕ

ОТВОРЕНА ВРАТА –

ПОСЛЕ ПОДНЕ

I/1

ИВАНА БОРОВАЦ

ПОНЕДЕЉАК 3. ЧАС (9.55 - 10.40)

ПЕТАК, 4. ЧАС (16.00 - 16.45)

I/2

ЈЕЛЕНА ЈОВАНИЋ

ПЕТАК, 2. ЧАС (8.50 - 9.35)

ПОНЕДЕЉАК  4. ЧАС (16.00 – 16.45)

I/3

САША ЗДРАВКОВИЋ

ПОНЕДЕЉАК, 2. ЧАС ( 8.50 – 9.35)

ЧЕТВРТАК  6. ЧАС   (17.40-18.25)

I/4

ЈОВАНА СПАСИЋ

СРЕДА  3. ЧАС  (09.55 – 10.40)

ЧЕТВРТАК, 5. ЧАС   (16.50  - 17.35)

I/5

МАРИЈА КОКОТОВИЋ

ЧЕТВРТАК 4. ЧАС (10.45  - 11.30)

ЧЕТВРТАК 4. ЧАС (16.00 - 16.45)

II/1

СПОМЕНКА ТРМЧИЋ

УТОРАК 3. ЧАС (9.55 - 10.40)

ЧЕТВРТАК  4. ЧАС (16.00 - 16.45)

II/2

АНДРИЈАНА  ШИКЛ- ЕРСКИ

УТОРАК 4. ЧАС (10.45 - 11.30)

УТОРАК  4. ЧАС (16.00 - 16.45)

II/3

СУНЧИЦА  МИЛАДИНОВИЋ

ЧЕТВРТАК 4. ЧАС (10.45 -11.30)

ЧЕТВРТАК 4. ЧАС (16.00 - 16.45)

II/4

МИРА  МАТИЈЕВИЋ

ЧЕТВРТАК 3. ЧАС ( 9.55 - 10.40)

УТОРАК  4. ЧАС  (16.00 - 16.45)

II/5

СВЕТЛАНА  БРАШЊЕВИЋ

ЧЕТВРТАК 4. ЧАС (10.45  - 11.30)

УТОРАК 5. ЧАС (16.50 – 17.35)

II/6

ЈЕЛЕНА  ЛОЈАНИЦА

ЧЕТВРТАК 2. ЧАС (8.50 - 9.35)

УТОРАК  6. ЧАС    (17.40 - 18.25)

III/1

СНЕЖАНА МИХАЈЛОВ

ПОНЕДЕЉАК  4. ЧАС (10.45 - 11.30)

ПОНЕДЕЉАК  5. ЧАС (16.50 - 17.35)

III/2

ДАНИЈЕЛА ЧОЛОВИЋ

СРЕДА 4. ЧАС  (10.45 - 11.30)

ПОНЕДЕЉАК 5. ЧАС  (16.50 - 17.35)

III/3

МИЛКА ЂОКОВИЋ

СРЕДА  2. ЧАС (08.50 – 09.35)

СРЕДА  4. ЧАС (16.00 - 16.45)

III/4

ВЛАДАНКА ИРИЋ

СРЕДА  3. ЧАС  (09.55 – 10.40)

СРЕДА 6. ЧАС  (17.40 – 18. 25)

III/5

ТАЊА ТОМАШЕВИЋ

ПЕТАК  4. ЧАС (10.45 - 11.30)

ПОНЕДЕЉАК  5. ЧАС  (16.50 – 17.35)

III/5

МИЛИЦА АНДРИЋ

ПЕТАК  3. ЧАС  (09.55 - 10.40)

ПОНЕДЕЉАК  4. ЧАС (16.00 – 16.45)

IV/1

ДРАГАНА РАДОСАВЉЕВ

ЧЕТВРТАК  2.ЧАС (8.50-9.35)

ЧЕТВРТАК  6. ЧАС    (17.40-18.25)

IV/2

АЛЕКСАНДРА ЈОВАНОВИЋ

УТОРАК   2. ЧАС  (8.50-9.35)

ПОНЕДЕЉАК  6. ЧАС  (17.40-18.25)

IV/3

ЗВОНКО СТОШИЋ

УТОРАК 3. ЧАС  (9.55-10.40)

ЧЕТВРТАК  6. ЧАС   (17.40-18.25)

IV/4

ТАЊА БОСНИЋ

ЧЕТВРТАК 3. ЧАС  (9.55-10.40)

СРЕДА 6. ЧАС  (17.40-18.25)

IV/5

ВЕЛИКА ТОМИЋ

УТОРАК  2.ЧАС  (8.50-9.35)

ЧЕТВРТАК 6. ЧАС  (17.40-18.25)

 

Линкови

  1. http://www.mp.gov.rs Министарство просвете Србије
  2. http://www.bozidarac.rs/
  3. http://www.dkcb.rs Дечји културни центар Београд
  4. http://sr.wikipedia.org Интернет енциклопедија
  5. http://www.ng-junior.org Национална географија
  6. http://www.arhimedes.rs Математичко друштво "Архимедес"
  7. http://www.zvrk.co.rs Зврк - Информативно едукативни центар за децу
  8. http://www.bojanke.com Бојанке за децу
  9. http://www.coolmath4kids.com Забавна математика
  10. http://www.dms.rs Друштво математичара Србије

Ликовни радови

dsc04336.jpg

OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.