Отворена врата- старији разреди

Име и презиме

Пре подне

После подне

Марија Косовић

Четвртак, 2.час

Четвртак, 5.час

Андријана Милошевић

Понедељак, 4.час

Четвртак, 3.час

Милена Ђорђевић

Среда, 4.час

Среда, 3.час

Јасминка Стајчић

Уторак, 5.час

Четвртак, 5.час

Јелена Ковачевић

Среда, 2.час

Среда, 5.час

Горана Глигоревић

Петак, 5.час

Петак, 4.час

Емина Милошевић

Петак, 2.час

Петак, 5.час

Александра Мијачић

Среда, 3.час

Среда, 4.час

Маријана Томашевић

Среда, 5.час

Понедељак, 3.час

Јасмина Вукић

Среда, 5.час

Среда, 5.час

Наталија Кашак

Понедељак, 11,35 (када је непарна смена пре подне, а парна после подне)

Понедељак, 16,50

(када је непарна смена после подне, а парна пре подне)

Наташа Радоја

Среда, 3.час

Петак, 2.час

Бранкица Кончаревић

Четвртак, 6.час

Четвртак, 1.час

Татјана Грујичић-Пиперски

Четвртак, 3.час

Четвртак, 4.час

Ивана Велимировић

Мирјана Стевановић

Среда, 3.час

Среда, 4.час

Милена Танчић

Петак, после 6.часа

Петак, после 3.часа

Сања Петровић

Понедељак, 3.час

Понедељак, 6.час

Татјана Савић

Среда, 4.час

Среда, 3.час

Весна Рољевић

Четвртак, 4.час

Четвртак, 2.час

Ана Мирковић

Чртвртак, 4.час

Четвртак, 3.час

Драгана Јовановић-Џакула

Уторак, 5.час

Уторак, 7.час

Урош Јокић

Четвртак, 7.час

Тамара Грујичић

Четвртак, после 6.часа (19:15)

Весна Марковић

Понедељак, 5.час

Среда, 7.час

Босиљка Живановић

Понедељак, 2. час

Понедељак, 5.час

Весна Ђурђић-Ћирић

Петак, 4.час

Петак, 3.час

Мира Николић-Алексић

Среда, 3.час

Среда, 4.час

Сузана Радичевић

Четвртак, 4.час

Четвртак, 3.час

Ружица Радовић

Среда 3.час

Јелена Ђурђевић

Петак, 4.час

Петак, 3.час

Мирјана Страиновић

Уторак, 4.час

Уторак, 3.час

Милица Крнета

Уторак, 4. час

Уторак, 4.час

Данијела Савић

Петак, 6. час

Петак, 7.час

Јасмина Шапоњић

Понедељак, 3. час

Среда,  4.час

Силвија Грковић

Уторак, 5.час

Уторак , 2.час

Неда Тодосијевић

Уторак, 3.час

Весна Глигоревић

Понедељак, 4.час

Понедељак, 5.час

Јелена Проле

Петак, 3.час

Среда, 4.час

Петра Качук

Четвртак, 6.час

Четвртак, 1.час

Горан Станковић

Петак, 7. час

Петак, 7. час

Славица Стајчић

Петак, 7.час

Петак, 7. час

Душан Лакић

Среда, 5.час

Среда, 2.час

Владимир Цветковић

Уторак , 5.час

Уторак, 2.час

Ранко Гребовић

Четвртак 5.час

Четвртак, 7.час

Босиљка Маркуц

Понедељак , 5.час

Среда, после 6.часа (19:15)

Анђела Ђоровић

Петак, 2.час

Петак, 5. час

Иван Петровић

Понедељак, 4.час, 5.час

Понедељак, 6.час

Милица Милетић

Понедељак, 4.час

Понедељак, 4.час

Никола Бјелић

Понедељак, 3.час

Понедељак, 5.час

Весна  Виријевић

Понедељак , 1.час

Милош Бузаџин

Понедељак, 6.час

Петак, 2.час

Дејан Анђеловски

Понедељак, 5.час

Станиша Уверић

Понедељак, 1.час

Понедељак, 1.час

Елза Хаџић

Среда, 3.час

Среда, 3.час

 

 

Линкови

  1. http://www.mp.gov.rs Министарство просвете Србије
  2. http://www.bozidarac.rs/
  3. http://www.dkcb.rs Дечји културни центар Београд
  4. http://sr.wikipedia.org Интернет енциклопедија
  5. http://www.ng-junior.org Национална географија
  6. http://www.arhimedes.rs Математичко друштво "Архимедес"
  7. http://www.zvrk.co.rs Зврк - Информативно едукативни центар за децу
  8. http://www.bojanke.com Бојанке за децу
  9. http://www.coolmath4kids.com Забавна математика
  10. http://www.dms.rs Друштво математичара Србије

Ликовни радови

dsc_0048.jpg

OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.