Отворена врата- старији разреди

ОШ "ЈОВАН РИСТИЋ" БОРЧА

ОТВОРЕНА ВРАТА шк. 2018/2019.

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ПРЕ ПОДНЕ

ПОСЛЕ ПОДНЕ

СМЕНА

НАСТАВНИКА

ДАН

ЧАС

ДАН

ЧАС

СРПСКИ ЈЕЗИК

Јана Николајевић

уторак

4.

среда

5.

парна

Горана Глигоревић

петак

2.

среда

3.

непарна

Андријана Милошевић

уторак

4.

уторак

4.

парна

Mилена Ђорђевић

четвртак

4.

петак

5.

непарна

Јелена Ковачевић

четвртак

5.

среда

5.

парна

Јасминка Стајчић

среда

3.

среда

4.

непарна

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Емина Милошевић

понедељак

4.

среда

3.

парна

Наталија Кашак

среда

3.

парна

понедељак

3.

непарна

Александра Мијачић

понедељак

2.

уторак

3.

непарна

Маријана Томашевић

среда

4.

среда

4.

парна

Јасмина Вукић

петак

3.

петак

4.

непарна

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Јадранка Дабић

петак

4.

парна

понедељак

4.

непарна

Бранкица Кончаревић

четвртак

5.

четвртак

4.

парна

МУЗИЧКА КУЛТУРА

Татјана Грујичић-Пиперски

петак

3.

четвртак

3.

непарна

Ивана Велимировић

среда

4.

среда

3.

парна

Мирјана Стевановић

среда

3.

непарна

понедељак

3.

парна

ИСТОРИЈА

МиленаTанчић

петак

3.

непарна

уторак

5.

парна

Татјана Савић

среда

3.

среда

3

парна

Весна Рољевић

четвртак

3.

уторак

3.

парна

Сања Петровић

понедељак

4.

непарна

ГЕОГРАФИЈА

Ана Мирковић

понедељак

4.

понедељак

4.

парна

Урош Јокић

четвртак

3.

непарна

Тамара Грујичић

четвртак

4.

непарна

Драгана Јовановић-Џакула

понедељак

3.

четвртак

4.

парна

ХЕМИЈА

Јасмина Шапоњић

петак

4.

среда

4.

непарна

Силвија Грковић

петак

2.

петак

4.

парна

ФИЗИКА

Весна Марковић

четвртак

2.

четвртак

4.

непарна

Босиљка Живановић

среда

3.

среда

2.

парна

Светлана Живковић-Радета

четвртак

4.

четвртак

3.

парна

МАТЕМАТИКА

Мира Николић-Алексић

понедељак

4.

понедељак

4.

парна

Весна Ђурђић-Ћирић

петак

4.

четвртак

4.

парна

Ивана Милуновић

понедељак

4.

понедељак

4.

парна

Милош Арсић

среда

2.

понедељак

5.

непарна

Јелена Ђурђевић

петак

4.

петак

4.

непарна

Сузана Радичевић

четвртак

2.

среда

5.

непарна

БИОЛОГИЈА

Милица Крнета

среда

3.

среда

4.

парна

Мирјана Страиновић

понедељак

2.

среда

4.

непарна

Данијела Савић

уторак

2.

уторак

5.

непарна

РУСКИ ЈЕЗИК

Неда Тодосијевић

уторак

3.

парна

уторак

3.

непарна

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Петра Качук

четвртак

2.

парна

Весна Глигоревић

четвртак

4.

уторак

3.

парна

Јелена Проле

понедељак

3.

понедељак

3.

непарна

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗ.

Душан Лакић

четвртак

3.

четвртак

4.

парна

Владимир Цветковић

четвртак

2.

четвртак

5.

парна

Славица Стајчић

петак

7.

петак

7.

непарна

Ранко Гребовић

петак

7.

петак

7.

парна

Босиљка Маркуц

уторак

5.

непарна

Горан Станковић

петак

7.

петак

7.

непарна

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Стево Поњавић

уторак

7.

уторак

7.

непарна

Бранислав Ђоровић

петак

2.

петак

4.

парна

Милица Милетић

уторак

6.

четвртак

4.

непарна

Иван Перовић

понедељак

5.

понедељак

5.

парна

ВЕРСКА НАСТАВА

Станиша Уверић

уторак

5.

непарна

Дејан Анђеловски

среда

5.

четвртак

5.

парна

Милош Бузаџин

петак

5.

четвртак

5.

парна

Елза Хаџић

уторак

5.

парна

ГРАЂ. ВАСП.

Весна Виријевић

четвртак

5.

парна

ИНФОРМАТИКА

Анђела Ђоровић

среда

4.

среда

4.

парна

Директор: Милета Ђоровић

 

ОШ " ЈОВАН РИСТИЋ" БОРЧА

ОШ " ЈОВАН РИСТИЋ" БОРЧА

ЧОС

2018/2019.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

преподневна смена

поподневна смена

5-1

Александра Мијачић

понедељак 7,15

петак 13,15

5-2

Мирјана Страиновић

петак 7,15

среда 13,15

5-3

Милена Ђорђевић

уторак 7,15

уторак 14,05

5-4

Данијела Савић

уторак 7,15

уторак 19,15

5-5

Јелена Проле

понедељак 13,15

понедељак 13,15

5-6

Милена Танчић

среда 5. час

понедељак 13,15

6-1

Весна Марковић

петак 5.час

петак 13,15

6-2

Маријана Томашевић

петак 7,15

среда 13,15

6-3

Владимир Цветковић

среда 13,15

среда 13,15

6-4

Емина Милошевић

петак 6.час

петак 13,15

6-5

Мира Николић-Алексић

понедељак 13,15

понедељак 13,15

6-6

Јана Николајевић

понедељак 13,15

среда 13,15

7-1

Ана Мирковић

среда 13,15

среда 13,15

7-2

Сузана Радичевић

среда 7,15

понедељак 13,15

7-3

Јадранка Дабић

среда 13,15

среда 13,15

7-4

Јасминка Стајчић

понедељак 13,15

понедељак 13,15

7-5

Горана Глигоревић

уторак 7,15

уторак 19,15

8-1

Драгана Јовановић-Џакула

четвртак 7,15

четвртак 13,15

8-2

Андријана Милошевић

петак 13,15

петак 19,15

8-3

Весна Глигоревић

петак 7,15

петак 13,15

8-4

Весна Ђурђић-Ћирић

понедељак 13,15

понедељак 13,15

8-5

Анђела Ђоровић

четвртак 13,15

четвртак 13,15

директор: Милета Ђоровић

 

Линкови

  1. http://www.mp.gov.rs Министарство просвете Србије
  2. http://www.bozidarac.rs/
  3. http://www.dkcb.rs Дечји културни центар Београд
  4. http://sr.wikipedia.org Интернет енциклопедија
  5. http://www.ng-junior.org Национална географија
  6. http://www.arhimedes.rs Математичко друштво "Архимедес"
  7. http://www.zvrk.co.rs Зврк - Информативно едукативни центар за децу
  8. http://www.bojanke.com Бојанке за децу
  9. http://www.coolmath4kids.com Забавна математика
  10. http://www.dms.rs Друштво математичара Србије

Ликовни радови

dsc04337.jpg

OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.