РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ ОДРЖАНОГ 5.3.2017 ГОД.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2016/2017.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 5. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

024

Крстић Доротеја

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

39

III

2

010

Пилиповић Илија

ОШ"Раде Драинац"

Татјана Обрадовић

39

III

3

030

Чолић Миа

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

38

III

4

005

Дамњановић Никола

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

38

III

5

023

Трпковић Никола

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

38

III

6

004

Томашевић Никола

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

36

7

032

Гујаничић Миона

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

35

8

066

Радовановић Никола

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

34

9

001

Аћимовић Дамјан

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

31

10

021

Урош Вичић

ОШ"Влада Аксентијевић

Жељко Милорадовић

31

11

027

Тошић Ана

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

31

12

007

Радичевић Никола

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

28

13

015

Мићић Марко

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

27

14

029

Тошић Дуња

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

26

15

002

Цвијовић Добрица

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

26

16

014

Драгићевић Душан

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

26

17

018

Ђурић Алекса

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

26

18

009

Радосављевић Ивана

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

26

19

016

Тришовић Лука

ОШ"Раде Драинац"

Татјана Обрадовић

25

20

028

Величковић Огњен

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

24

21

025

Стојисављевић Вељко

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

24

22

019

Митровић Лазар

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

23

23

006

Орбовић Милица

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

21

24

026

Стошић Станислава

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

21

25

008

Стојановић Анђела

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

19

26

031

Боројевић Стефан

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

19

27

022

Врањковић Катарина

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

19

28

003

Антић Мина

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

18

29

017

Митрић Андреј

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

17

30

012

Хоманов Анастасија

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

16

31

020

Прка Мирко

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

14

32

011

Шуљагић Лука

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

14

33

013

Адамовић Лука

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

14

34

Здравковић Матија

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

35

Василије Мутић

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2016/2017.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 6. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

052

Златковић Никола

ОШ"Краљица Марија"

Мирко Марковић

29

III

2

060

Михаиловић Филип

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

29

III

3

057

Гвозденовић Војислав

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

28

III

4

051

Попов Огњен

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

27

III

5

067

Обрадовић Матија

ОШ"Ослободиоци Београда"

Олга Шимшић

27

III

6

050

Табаковић Миња

ОШ"Стеван Сремац"

Мирјана Милошевић

25

7

064

Максимовић Милица

ОШ"Филип Вишњић"

Мирјана Вуковић

24

8

056

Вучићевић Гаврило

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

22

9

041

Савић Мина

ОШ"Раде Драинац"

Татјана Обрадовић

22

10

062

Чворо Мане

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

21

11

047

Стошић Јефимија

ОШ"Ослободиоци Београда"

Олга Шимшић

21

12

034

Тојагић Марко

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

20

13

039

Вићентић Владимир

ОШ"Јован Ристић"

Татјана Савић

19

14

042

Милинковић Ана

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

19

15

035

Костић Никола

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

18

16

036

Николић Никола

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

18

17

045

Војновић Марко

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

18

18

043

Џагић Растко

ОШ"Јован Цвијић"

Валентина Гагић

17

19

065

Милановић Миодраг

ОШ"Ослободиоци Београда"

Олга Шимшић

17

20

044

Рот Ања

ОШ"Јован Ристић"

Татјана Савић

16

21

037

Љиљак Уна

ОШ"Иван Милутиновић"

Никола Даниловић

16

22

063

Матић Марко

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

16

23

040

Терзић Војин

ОШ"Раде Драинац"

Милан Јовановић

16

24

059

Станишић Исидора

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

15

25

054

Јевтић Емилија

ОШ"Јован Ристић"

Сања Петровић

12

26

046

Танасковић Огњен

ОШ"Раде Драинац"

Татјана Обрадовић

12

27

048

Мартић Сара

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

11

28

038

Јанковић Анастасија

ОШ"Јован Ристић"

Татјана Савић

11

29

053

Космајац Дара

ОШ"Јован Цвијић"

Валентина Гагић

10

30

049

Вукићевић Јована

ОШ"Јован Цвијић"

Валентина Гагић

10

31

068

Стојковић Алекса

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

9

32

058

Станковић Милош

ОШ"Јован Ристић"

Татјана Савић

7

33

033

Марковић Маја

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

7

34

061

Павловић Марко

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

2

35

055

Корошец Огњен

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

36

Митић Милица

ОШ"Јован Цвијић"

Валентина Гагић

37

Шошкић Стефан

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2016/2017.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 7. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

087

Јосиповић Стефан

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

44

II

2

086

Димов Нина

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

39

III

3

076

Крстић Теодор

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

38

III

4

072

Николић Теодора

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

36

5

120

Обрадовић Ана

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

32

6

075

Ћетковић Ксенија

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

31

7

098

Алиса Емини

ОШ"Васа Пелагић"

Славица Радовић

31

8

084

Даути Адриан

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

29

9

093

Ђокић Андреј

ОШ"Васа Пелагић"

Славица Радовић

29

10

073

Радивојевић Ива

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

28

11

094

Вуковић Тодор

ОШ"Васа Пелагић"

Славица Радовић

28

12

069

Лабус Нина

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

27

13

085

Фирез Иван

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

26

14

080

Вајагић Теодора

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

26

15

077

Мијајловић Ђорђе

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

26

16

095

Николић Гордана

ОШ"Васа Пелагић"

Славица Радовић

26

17

092

Инђин Огњен

ОШ"Ослободиоци Београда"

Олга Шимшић

26

18

079

Милановић Ђорђе

ОШ"Ослободиоци Београда"

Олга Шимшић

26

19

091

Ракић Михајло

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

23

20

089

Деспотовић Игњат

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

21

21

088

Цвијовић Даница

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

19

22

082

Миливојевић Нада

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

19

23

097

Гајић Тамара

ОШ"Ослободиоци Београда"

Олга Шимшић

19

24

074

Ђоковић Михајло

ОШ"Стеван Сремац"

Јелица Пендић

18

25

083

Думбеловић Гаврило

ОШ"Зага Маливук"

Александра Миљковић

17

26

078

Јовић Сања

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

12

27

081

Милосављевић Ана

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

12

28

070

Видановић Јован

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

11

29

071

Аксентијевић Маја

ОШ"Иван Милутиновић"

Никола Даниловић

5

30

096

Живојиновић Теодора

ОШ"Иван Милутиновић"

Никола Даниловић

5

31

090

Маринковић Андреј

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

5

32

Алексић Димитрије

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

33

Милошевић Владимир

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2016/2017.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 8. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

105

Гачић Матија

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

40

I

2

119

Марјановић Огњен

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

38

I

3

100

Игор Васић

ОШ"Јован Поповић"

Валентина Гагић

38

I

4

111

Гачић Андрија

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

38

I

5

108

Костић Немања

ОШ"Јован Поповић"

Валентина Гагић

37

II

6

104

Срдановић Павле

ОШ"Раде Драинац"

Милан Јовановић

37

II

7

123

Мастелица Марко

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

37

II

8

106

Стаменковић Огњен

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

37

II

9

103

Нејчев Никола

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

36

II

10

116

Милић Алекса

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

36

II

11

124

Павловић Петар

ОШ"Васа Пелагић"

Славица Радовић

36

II

12

101

Раковић Матеја

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

35

II

13

118

Селаковић Милош

ОШ"Јован Ристић"

Сања Петровић

35

II

14

115

Гагић Лука

ОШ"Раде Драинац"

Драгица Босанац

35

II

15

099

Станић Марко

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

35

II

16

122

Бјеговић Јован

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

34

III

17

128

Радовић Аранђел

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

33

III

18

114

Томић Михаило

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

33

III

19

109

Добросављевић Никола

ОШ"Раде Драинац"

Милан Јовановић

32

III

20

112

Филиповић Јован

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

31

21

113

Ђокић Сара

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

30

22

110

Тодоровић Петар

ОШ"Раде Драинац"

Татјана Обрадовић

29

23

107

Станковић Ана

ОШ"Јован Поповић"

Валентина Гагић

28

24

102

Симеуновић Михаило

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

26

25

121

Планић Немања

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

26

26

127

Милуновић Зорица

ОШ"Васа Пелагић"

Славица Радовић

25

27

126

Мирковић Симон

ОШ"Стеван Дукић"

Дуња Свилар Дујковић

24

28

117

Вујадиновић Лука

ОШ"Ослободиоци Београда

Олга Шимшић

22

29

125

Атлагић Давид

ОШ"Јован Ристић"

Милена Танчић

21

30

Шормаз Николина

ОШ"Јован Ристић"

Сања Петровић

31

Милићевић Страхиња

ОШ"Влада Аксентијевић"

Жељко Милорадовић

32

Николић Андреј

ОШ"Старина Новак"

Милош Пекић

33

Бојовић Душан

ОШ"Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

34

 


OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.