РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2018/2019. УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2018/2019.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 5. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

029

Вујатовић Богдан

ОШ "Јован Ристић

Сања Петровић

42

III

2

039

Стојиљковић Стефан

ОШ "Краљица Марија"

Мирко Марковић

40

III

3

030

Каличанин Матеја

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

37

4

034

Ђукић Иван

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

36

5

006

Чулић Николина

ОШ "Јован Ристић

Милена Танчић

35

6

028

Поповић Теодора

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

35

7

005

Pendlebury Emma

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

35

8

026

Несторовић Немања

ОШ "Јован Ристић

Сања Петровић

34

9

023

Сперлић Теодора

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

34

10

037

Старчевић Филип

ОШ "Краљица Марија"

Мирко Марковић

33

11

050

Секулић Стефан

ОШ "Олга Петров"

Милош Станковић

33

12

035

Зеленовић Вук

ОШ "Јован Ристић

Сања Петровић

29

13

015

Јовановић Јелена

ОШ "Арчибалд Рајс"

Сања Петровић

29

14

009

Радовановић Аљоша

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

29

15

012

Лукић Владимир

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

27

16

003

Петровић Елена

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

27

17

011

Пузовић Миа

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

26

18

024

Ковачевић Милица

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

26

19

020

Цвијовић Вук

ОШ "Стеван Сремац"

Мирјана Милошевић

26

20

031

Костић Андреј

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

25

21

032

Хаџи Ђикић Немања

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

24

22

033

Давидовић Нина

ОШ "Јован Ристић

Сања Петровић

23

23

027

Караџић Маја

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

23

24

016

Савић Огњен

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

23

25

007

Лукић Радмила

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

22

26

017

Ђуришић Никола

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

21

27

022

Станковић Александра

ОШ "Олга Петров"

Милош Станковић

21

28

004

Јеловина Бојана

ОШ "Раде Драинац"

Јовановић Милан

21

29

019

Лалевић Огњен

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

21

30

038

Дацковић Јована

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

19

31

014

Мавровић Ања

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

19

32

001

Стевановић Лара

ОШ "Јован Ристић

Сања Петровић

18

33

018

Жарковић Светлана

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

16

34

036

Пивљаковић Тијана

ОШ "Раде Драинац"

Татјана Бранковић

14

35

002

Филиповски Ксенија

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

13

36

010

Туфегџић Богдан

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

9

37

021

Ивковић Богдан

ОШ "Стеван Сремац"

Мирјана Милошевић

8

38

013

Погачар Софија

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

6

39

025

Беговић Михајло

ОШ "Раде Драинац"

Татјана Бранковић

3

40

Стојић Нађа

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

41

Раденковић Игор

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

42

Марковић Василије

ОШ "Олга Петров"

Милош Станковић

43

Гагић Ана

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2018/2019.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 6. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

008

Шабан Нађа

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

38

I

2

061

Павловић Сања

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

36

II

3

042

Ђурђевић Петар

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

35

II

4

048

Пепић Неда

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

35

II

5

052

Зец Уна

ОШ"Милена Павловић Барили"

Душан Копривица

34

III

6

060

Вучићевић Максим

ОШ"Милена Павловић Барили"

Душан Копривица

32

III

7

047

Грбовић Невена

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

32

III

8

046

Којчин Ана

ОШ "Раде Драинац"

Татјана Бранковић

30

9

045

Абдула Силвија

ОШ "Раде Драинац"

Јовановић Милан

29

10

065

Јосић Ирина

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

27

11

041

Ђурђев Иван

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

27

12

056

Ткачек Хелена

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

26

13

053

Дерајић Софија

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

26

14

064

Васиљевић Страхиња

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

25

15

059

Шкеро Андреј

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

22

16

062

Блешић Нина

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

22

17

057

Благојевић Ђорђе

ОШ"Милена Павловић Барили"

Душан Копривица

19

18

044

Нешић Милош

ОШ"Милена Павловић Барили"

Душан Копривица

19

19

051

Миленовић Константин

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

18

20

066

Миловић Лана

ОШ"Милена Павловић Барили"

Душан Копривица

16

21

058

Петровић Душан

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

16

22

050

Стојановић Алекса

ОШ"Милена Павловић Барили"

Душан Копривица

14

23

049

Василије Марковић

ОШ "Олга Петров"

Милош Станковић

14

24

054

Радуловић Андрија

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

13

25

063

Глигоријевић Лука

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

13

26

055

Бојовић Сава

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

11

27

043

Мудрић Бранимир

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

9

28

Јовановић Ђорђе

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

42

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2018/2019.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 7. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

073

Костић Исидора

ОШ "Јован Поповић"

Валентина Гагић

36

II

2

082

Лазаревић Никола

ОШ "Јован Поповић"

Валентина Гагић

33

III

3

083

Новаковић Матеја

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

32

III

4

076

Дамњановић Никола

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

32

III

5

074

Пендић Милица

ОШ"Стеван Сремац"

Мирјана Милошевић

30

6

070

Трајковић Нина

ОШ "Васа Пелагић"

Славица Радовић

29

7

075

Борјан Драгана

ОШ "Васа Пелагић"

Славица Радовић

29

8

089

Медић Ања

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

25

9

086

Стошић Станислава

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

25

10

071

Дракулић Алекса

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

25

11

068

Тошић Ана

ОШ "Раде Драинац"

Татјана Бранковић

25

12

085

Бјелановић Коста

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

24

13

080

Драгачевић Вељко

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

23

14

078

Босанац Вук

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

21

15

081

Вичић Урош

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

21

16

084

Радичевић Никола

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

20

17

092

Остојић Никола

ОШ "Јован Цвијић"

Валентина Гагић

19

18

091

Богдановић Андреа

ОШ "Јован Ристић"

Милена Танчић

17

19

072

Стојсављевић Вељко

ОШ "Раде Драинац"

Татјана Бранковић

17

20

090

Драгићевић Душан

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

15

21

079

Царић Ања

ОШ "Јован Цвијић"

Валентина Гагић

15

22

069

Арсић Дејан

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

12

23

067

Спасић Ангелина

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

11

24

077

Веселиновић Тамара

ОШ"Стеван Сремац"

Мирјана Милошевић

10

25

087

Антонић Јован

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

9

26

088

Стојић Ива

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

6

27

Крстић Доротеја

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2018/2019.

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ПАЛИЛУЛЕ - 8. РАЗРЕД

Р.бр.

Шифра

Презиме и име

Школа

Наставник

Бодова

Ранг

1

114

Вучићевић Гаврило

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

39

I

2

123

Златковић Никола

ОШ "Краљица Марија"

Мирко Марковић

39

I

3

099

Вучинић Арсеније

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

38

I

4

097

Гвозденовић Војислав

ОШ "Зага Маливук"

Александра Миљковић

37

II

5

104

Стојчевски Катарина

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

37

II

6

110

Дилберовић Наталија

ОШ "Јован Поповић"

Драгана Вељковић Лазић

36

II

7

130

Личина Немања

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

36

II

8

103

Јовчић Лазар

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

35

II

9

113

Макарић Ена

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

35

II

10

102

Михаиловић Филип

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

35

II

11

096

Богдановић Матеја

ОШ "Јован Поповић"

Драгана Вељковић Лазић

35

II

12

095

Стефановић Јован

ОШ "Јован Поповић"

Драгана Вељковић Лазић

35

II

13

108

Попов Огњен

ОШ"Милена Павловић Барили"

Ана Максић

34

III

14

105

Чворо Мане

ОШ "Зага Маливук"

Александра Миљковић

34

III

15

112

Маријан Маја

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

34

III

16

126

Којчин Арсен

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

33

III

17

121

Милинковић Ана

ОШ "Раде Драинац"

Драгица Босанац

33

III

18

116

Дивнић Алекса

ОШ "Јован Поповић"

Драгана Вељковић Лазић

32

III

19

124

Терзић Војин

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

32

III

20

122

Васиљковић Јован

ОШ "Раде Драинац"

Милан Јовановић

32

III

21

107

Марковић Димитрије

ОШ "Зага Маливук"

Александра Миљковић

29

22

119

Костић Никола

ОШ "Зага Маливук"

Александра Миљковић

29

23

128

Вићентић Владимир

ОШ "Јован Ристић"

Весна Рољевић

29

24

117

Савић Мина

ОШ "Раде Драинац"

Татјана Бранковић

29

25

115

Бабић Милица

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

28

26

101

Бугарић Никола

ОШ "Стеван Дукић"

Деја Петковић Телесковић

26

27

109

Корошец Огњен

ОШ "Арчибалд Рајс"

Бојана Радић

24

28

106

Никола Шаиновић

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

24

29

098

Ђорђевић Јован

ОШ "Јован Ристић"

Весна Рољевић

24

30

125

Шошкић Стефан

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

19

31

100

Матић Марко

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

19

32

093

Мацура Милица

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

18

33

094

Недељковић Марко

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

17

34

120

Стојковић Алекса

ОШ "Старина "Новак"

Милош Пекић

15

35

118

Шарац Михаило

ОШ "Влада Аксентијевић"

Маја Драгић

14

36

111

Јанковић Анастасија

ОШ "Јован Ристић"

Татјана Савић

11

37

129

Карић Сара

ОШ "Јован Ристић"

Весна Рољевић

8

38

Петровић Тадија

ОШ "Јован Поповић"

Драгана Вељковић Лазић

39

Џагић Растко

ОШ "Јован Цвијић"

Валентина Гагић

 

Линкови

  1. http://www.mp.gov.rs Министарство просвете Србије
  2. http://www.bozidarac.rs/
  3. http://www.dkcb.rs Дечји културни центар Београд
  4. http://sr.wikipedia.org Интернет енциклопедија
  5. http://www.ng-junior.org Национална географија
  6. http://www.arhimedes.rs Математичко друштво "Архимедес"
  7. http://www.zvrk.co.rs Зврк - Информативно едукативни центар за децу
  8. http://www.bojanke.com Бојанке за децу
  9. http://www.coolmath4kids.com Забавна математика
  10. http://www.dms.rs Друштво математичара Србије

Ликовни радови

dsc04337.jpg

OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.