Секције

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

СРПСКИ ЈЕЗИК

Марија

Косовић

ПЕТ

13.15

ПЕТ

13.15

рецитаторска

Горана

Глигоревић

ПОН

13:15

ПОН

13:15

новинарска

Андријана

Милошевић

ПОН

7.15

ПЕТ

19:15

драмска

Милена

Ђорђевић

ЧЕТ

13.15

ЧЕT

13.15

лингвистичка

Јасминка Стајчић

ЧЕТ

13.15

ЧЕТ

13.15

мултимедијална

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Емина Милошевић

ЧЕТ

13.15

ЧЕТ

13.15

Мултимедијална секција ЕЈ

Александра Мијачић

ПОН

19.15

ПОН

7.15

Рецитаторска секција

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Весна

Глигоревић

СРЕ

13.15

СРЕ

13.15

Драмска

Јелена

Проле

ЧЕТ

13.15

ЧЕТ

13.15

Мултимедијална

секција НЈ

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

РУСКИ ЈЕЗИК

Неда Тодосијевић

ЧЕТ

13.15

ЧЕТ

13.15

Секција Руског језика

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

РАЗРЕД И ОДЕЉЕЊЕ

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ/СНА

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

БИОЛОГИЈА,

ФИЗИКА, ХЕМИЈА

Данијела Савић

6-2,3,4,5,6,

Среда

13:15

Среда

13:15

Чувари природе-СНА

Милица Крнета

5-1,2,3,4,5

Петак

13:15

Петак

13:15

Млади биолози

Мирјана Страиновић

6-1

Петак

19:15

-

-

Чувари природе-СНА

Силвија Грковић

7-1,2,3,4,5,6

8-1,2,3,4,5

Уторак

13:15

Уторак

13:15

Млади хемичари

ПРЕДМЕТИ:

ИСТОРИЈА, ГЕОГРАФИЈА,

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

Сања Петровић

Понедељак

13:15

Понедељак

13:15

Млади историчари

Татјана Савић

Среда

13:15

Среда

13:15

Свакодневни живот у прошлости СНА

Драгана Јовановић-Џакула

Уторак

7:15

Уторак

19:15

Млади географи

Дејан Анђеловски

Петак

13:15

Петак

13:15

Катихетска секција

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарнасменапре, парнасменапослеподне

непарнасменапосле, парнасменапреподне

 

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

 

ЈеленаЂурђевић

четвртак

19,20

четвртак

07,15-8,00

Математичка

 

Ружица Радовић

среда

13,15-14,00

среда

13,15-14,00

Математичка

 

ВеснаЂурђић-Ћирић

среда

13,15-14,00

среда

13,15-14,00

Математичка

5,7

 

Горан Станковић

петак

13,15-14,00

Уторак

Петак

1315-1450

1315-14

Ракетна,

Пејзажна архитектура

 

Владимир Цветковић

среда

13,15-14,00

среда

13,15-14,00

Роботика

 

Душан Лакић

петак

13,15-14,00

петак

13,15-14,00

Саобраћајна

 

Славица Стајчић

петак

1315-14

Уторак

петак

1315-1450

1315-14

Моделарска,

Пејзажна архитектура

 

Ранко Гребовић

петак

1315-14

петак

1315-14

Грађевинска

 

Анђела Ђоровић

среда

1315-14

среда

1315-14

информатичка

 

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ (СПОРТ)

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена послеподне

непарна смена после, парна смена преподне

 

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

 

ФУДБАЛ, РУКОМЕТ, КОШАРКА, АТЛЕТИКА, ОДБОЈКА

Иван Перовић

уторак

13:15

четвртак

13:15

Рукомет, фудбал

 

Никола Бјелић

уторак

13:15

уторак

13:15

Одбојка

 

Стево Поњавић

понедељак

13:15

четвртак

13:15

Атлетика

 

Милица Милетић

понедељак

13:15

четвртак

13:15

Кошарка

 

 

 

ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА

СЕКЦИЈЕ

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

непарна смена пре, парна смена после подне

непарна смена после, парна смена пре подне

ДАН

ВРЕМЕ

ДАН

ВРЕМЕ

ЛИКОВНА И МУЗИЧКА КУЛТУРА

Наташа Радоја

четвртак

13:15-14:00

четвртак

13:15-14:00

Ликовна секција

Татјана Грујичић-Пиперски

уторак

четвртак

13:15-14:00

уторак

четвртак

13:15-14:00

Хорска секција

Мирјана Стевановић

среда

13:15-14:00

среда

13:15-14:00

Хор и оркестар

 


OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.