САРАДЊА СЕКЦИЈЕ ЗА РУСКИ ЈЕЗИК И ХОРА ШКОЛЕ

Сарадњом секције за руски језик и школског хора, остварена је пројектна настава у нашој школи. 21.10.2019. у Дечијем културном центру изведена је песма Каћуша на руском језику. Певала су деца која уче и руски и немачки језик у школи. Хор је пратила на хармоници наставница музичке културе Татјана Грујичић Пиперски, Раде Ђурић VIII1 је свирао кларинет, а Вишња Тодосијевић и Бојана Трифуновић VIII2 су и певале и играле уз песму, а кореографију су саме осмислиле.

Приредба је организована поводом конкурса „Слобода“, поводом 75-огодишњице ослобођења Београда, на ком смо такође као школа учествовали.

Ученици су били у пратњи наставнице руског језика Неде Тодосијевић и наставнице музичке културе Татјане Пиперски.

OS Jovan Ristic, Bele Bartoka 48a, Borca, Administrator:Vlajkopit.