Дружење са писцем у Библиотеци „Милутин Бојић“
May 10, 2024
Активности са ученицима | Вести

У петак, 25. априла 2024. године, ученице четвртог разреда Миња Ђуришић, Магдалена Николић и Магдалена Манић, петог разреда Нина Перић и Уна Илић, шестог разреда Ана Поповић, Ана Шарковић, Лина Сулејмани, Милица Јовановић и Николина Миловановић, и ученице осмог разреда Дубравка Шарић и Ана Ћузовић су заједно са школском библиотекарком Марином Аврамовић посетиле Библиотеку „Милутин Бојић“ у Борчи. Гошћа Библиотеке је била Светлана Јанковић Митић, професорка српског језика у пензији, која је ученицима представила своју књигу „Авантуре из паралелних светова“ а потом им поклонила потписани примерак. Овом приликом се захваљујемо библиотекарки Оливери Рајовић на позиву и гостопримству.