Наши ученици на Манифестацији „Дружење са науком и техником“
April 19, 2024

Наставница математике Сузана Радичевић и 6 ученика наше школе посетили су Манифестацију „Дружење са науком и техником“ која је одржана у ЕТШ „Раде Кончар“ 17. априла 2024. године.

Ученици су имали прилику да сазнају нешто ново из области технике, физике, хемије, математике, енергетике, програмирања, роботике и мултимедије. Ученици школе „Раде Кончар“, као и њихови наставници, су се потрудили да стрпљиво покажу своје радове и објасне своје експерименте. Наши ученици су били јако задовољни овом посетом, а највише времена су провели у просторијама мултимедијалне секције.