Пролећни (Васкршњи) базар
April 19, 2023

У оквиру активности „Дани Ристића“, поводом Дана школе, организован је Пролећни (Васкршњи) базар. У среду, 5.4.2023. године у периоду од 18:30-20:00, ученици су са својим учитељима и разредним старешинама, на продајној изложби, приказали рукотворине израђиване на одељењским радионицама. У радионицама су учешће узели и родитељи.

И ове године дечија креативност, марљивост и труд награђени су великим бројем посетилаца, па је фискултурна сала наше школе тога дана била најпосећеније место у Борчи. На задовољство наших ученика, одговорних продаваца, продајни штандови су по завршетку базара остали празни. Прикупљена средства употребиће се у неком од планираних одељењских пројеката.