Пролећни распуст, Васкрс и 1. мај
April 25, 2024
Важне информације

У петак, 26. априла  почиње пролећни распуст за ученике и траје до понедељка, 6. маја 2024. године. Пролећни распуст се поклапа са ускршњим и првомајским празницима.

Први наставни дан након распуста је уторак, 7. мај, када ће непарна (I, III, V и VII разред) наставу похађати у преподневној смени, а парна смена (II, IV, VI и VIII разред) у поподневној смени.

Желим вам радошћу испуњен пролећни распуст, да се лепо одморите, уживате са својим породицама и припремите за наставак другог полугодишта.

Директорка школе

Андријана Шикл-Ерски