Сарадња наше школе и компаније „Бамби“ поводом Дана школе
April 12, 2024

Наша школа је контактирала неколико компанија које би донирале своје производе ученицима школе поводом Дана школе, који смо обележили 5. априла 2024. године. Компанија „Бамби“ из Пожаревца се, као и прошле године, одазвала позиву и молби наше школе и несебично даровала своје кондиторке производе, те смо заједно обрадовали наше ученике и запослене.

Велико хвала компанији „Бамби“ и надамо се да ћемо наставити да негујемо успешну и лепу сарадњу, као и да стварамо традиционално добре пријатељске везе.