Семинар „Васпитни рад у школи у функцији развоја пожељног понашања код ученика“
March 18, 2024

У суботу, 16. марта 2024. године у нашој школи је одржана обука која има статус програма од јавног интереса „Васпитни рад у школи у функцији развоја пожељног понашања код ученика“.

Кроз бројне активности смо имали прилике да прођемо кроз елементе васпитне улоге школе. Још једном смо уз помоћ различитих алата, јачали компетенције наставника и улогу наставника и одељењског старешине у васпитном раду, као и улогу родитеља у васпитном раду школе.

Драго нам је што смо, као домаћини, заједно са колегама из школа у окружењу имали прилику да се кроз похађање програма стручно усавршавамо и даље унапређујемо и развијамо наше професионалне компетенције.