Школска слава Свети Сава
February 7, 2024

У суботу, 27. јануара 2024. године, свечаном приредбом и ломљењем славског колача обележена је школска слава Свети Сава. Директорка школе, Андријана Шикл-Ерски, честитала је школску славу ученицима, родитељима, наставницима и свим присутним гостима, и у свечаној беседи нагласила значај неговања духа светосавља, хуманости и традиције.

Прослава Савиндана  је протекла у свечаном духу и радосном расположењу. Школски хор је водила наставница музичке културе Татјана Грујичић Пиперски, а рецитал и приредбу су са ученицима припремали учитељ Саша Здравковић и библиотекарка Марина Аврамовић.

ДОНИРАЛИ СМО УЏБЕНИКЕ

На предлог школе, а у договору са родитељима наших ученика, донирали смо уџбенике од првог до осмог разреда. Помоћник директорке Ана Никетић је уручилa уџбенике ОШ „Аца Алексић“ и ОШ „Иво Лола Рибар“ у Александровцу, а библиотекарка Марина Аврамовић ОШ „Петар Тасић“ у...